Dovozca exkluzívneho alkoholu

Náš príbeh

Už od roku 1997 milujeme kvalitný alkohol a prinášame nekomerčné prémiové značky alkoholu, o ktorých sme sami presvedčení, máme ich radi a chceme sa o ne podeliť.

Začínali sme s ginom, pivom a predovšetkým tequilou. Ak vám niečo hovoria značky ako Black Death, Diplomático, Desperado, Herradura, El Jimador alebo Zacapa, máme na tom aj my svoj malý podiel.

Dnes sa môžeme pochváliť distribúciou svetoznámych značiek ako Plantation, Citadelle, The Demon's Share, Compañero a mnohých ďalších.

Naše produkty nájdete vo väčších, či menších baroch a reštauráciách, obchodných reťazcoch, ale aj bottleshopoch a e-shopoch.

Našim cieľom a veľkou víziou je vzdelávať ľudí v oblasti kvalitného alkoholu, poskytovať čo najlepšie odborné služby a celkovo pozdvihnúť úroveň kultivovaného pitia na Slovensku.

Od roku 2019 nás môžete nájsť v nových priestoroch ACAN 44 Premium Spirits na Vysokej 16 v Bratislave, kde sa o kvalitnom alkohole nielen všetko dozviete, ale ho môžete aj ochutnať.

Dovozca exkluzívneho alkoholu

Náš príbeh

Milujeme kvalitný alkohol a od roku 1997 prinášame nekomerčné prémiové značky alkoholu, o ktorých sme sami presvedčení, máme ich radi a chceme sa o ne podeliť. Začínali sme s pivom, ginom a predovšetkým tequilou. Ak vám niečo hovoria značky ako Black Death, Diplomático, Desperado, Herradura, El Jimador alebo Zacapa, máme na tom aj my svoj malý podiel.

Dnes sa môžeme pochváliť distribúciou svetoznámych značiek ako Plantation, Citadelle, The Demon’s Share, Compañero a mnohých ďalších. Naše produkty nájdete vo väčších, či menších baroch a reštauráciách, obchodných reťazcoch, ale aj bottleshopoch a e-shopoch.

Našim cieľom a veľkou víziou je vzdelávať ľudí v oblasti kvalitného alkoholu, poskytovať čo najlepšie odborné služby a celkovo pozdvihnúť úroveň kultivovaného pitia na Slovensku.

Od roku 2019 nájsť v nových priestoroch Acan 44 Premium Spirits na Vysokej 16 v Bratislave, kde sa o kvalitnom alkohole nielen všetko dozviete, ale ho aj môžete ochutnať.

Acan premium spirits

Prečo my?

Počas nášho už viac ako 20 ročného pôsobenia na trhu sa toho mnoho zmenilo. No niečo predsalen zostalo rovnaké, a tým sú naše hodnoty. Tak ako aj na začiatku, tak aj teraz dávame veľký dôraz na vzdelávanie, prémiovosť, rešpekt k histórii a odborný servis. Máme množstvo skvelých partnerov, s ktorými spoločne rastieme. Neustále sa vzdelávame, a každý deň pracujeme na tom, aby sme vám vedeli pomôcť a poradiť.

Dovozca exkluzívneho alkoholu

Náš príbeh

Na začiatku to bola iba obyčajná myšlienka, ktorú sme si nemohli nechať iba pre seba. Vedeli sme, že chceme našu vášeň zdieľať s ostatnými, a nezostať iba pri samotnej myšlienke.

Kvalita. To je presne to, čo nás spája. Milujeme kvalitný alkohol. Vyhrnuli sme si rukávy, pustili sa do práce a od roku 1997 prinášame nekomerčné prémiové značky, o ktorých sme sami presvedčení, máme ich radi a chceme sa o ne podeliť. Počas našej viac ako dvadsaťročnej histórie sme prešli dlhým vývojom a nebolo to vždy jednoduché. Museli sme sa vysporiadať s rôznymi prekážkami. Začínali sme s pivom, ginom a predovšetkým tequilou. Ak vám niečo hovoria značky ako Black Death, Diplomático, Desperado, Herradura, El Jimador alebo Zacapa, máme na tom aj my svoj malý podiel. Postupne sme sa rozrastali, a ako nezávislá slovenská spoločnosť bez akéhokoľvek zahraničného kapitálu sme priberali do svojho portfólia ďalšie druhy prémiového alkoholu.

Dnes sa môžeme pochváliť distribúciou svetoznámych značiek ako Plantation, Citadelle, The Demon’s Share, Compañero a mnohých ďalších. Veríme v silu partnerstva a spolupráce. Sme vďační, že pracujeme s tými najlepšími partnermi a môžeme spoločne napredovať ďalej. Je pre nás veľmi dôležité, aby mali ľudia prístup ku kvalite, a preto naše produkty nájdete vo väčších, či menších baroch a reštauráciách, obchodných reťazcoch, ale aj bottleshopoch a e-shopoch. Napriek tomu, že sme obchodná firma, našou hlavnou úlohou nie je len predávať a propagovať značky alkoholu.

Našim cieľom a veľkou víziou je vzdelávať ľudí v oblasti kvalitného alkoholu, poskytovať čo najlepšie odborné služby a celkovo pozdvihnúť úroveň kultivovaného pitia na Slovensku. Robíme preto naozaj všetko a preto nás môžete od roku 2019 nájsť v nových priestoroch Acan 44 Premium Spirits na Vysokej 16 v Bratislave, kde sa o kvalitnom alkohole nielen všetko dozviete, ale ho aj môžete ochutnať.

Tešíme sa na vás.